www.endustriweb.com
HMS Industrial Networks AB

HMS Network tarafından üretilen Ewon Flexy, ThingWorx Ready statüsü kazandı

HMS Networks, kullanıcıların makine verilerini Ewon® Flexy ve Talk2M® bulutu kullanarak PTC’nin ThingWorx® Platformuna entegre etmesine olanak tanıyan yeni PTC Marketplace çözümünü piyasaya sundu.

HMS Network tarafından üretilen Ewon Flexy, ThingWorx Ready statüsü kazandı

PTC İş Ortağı Ağı'nın bir üyesi olan HMS Networks, Ewon Flexy edgeağ geçitleri ve ilişkili Ewon Talk2M bulutunu, PTC ThingWorx® Endüstriyel IoT (IIoT) Çözüm Platformu ile entegre eden yeni bir uzantının piyasaya sürüldüğünü duyurdu. ThingWorx için Ewon uzantısı PTCtarafından doğrulanıp ThingWorx Ready statüsüne hak kazandı. 

PTC ThingWorx Ready programı, teknoloji şirketleri içi ürünlerinin ThingWorx platformunda çalışabilirliğinin doğrulamasına olanak tanımaktadır. Bir ürün ThingWorx Ready statüsü elde ettikten sonra bu ürün, PTC'nin ortaklarının ve müşterilerinin IIoT araçlarına, pazara hazır çözümlere ve çözüm dağıtımlarına yardımcı olmak için tasarlanmış yenilikçi teknolojilere erişip bunları tanıtabilecekleri dijital alan olan PTC Marketplace üzerinde kullanılabilir hale gelir.

ThingWorx için Ewon Flex uzantısı, makine OEM'leri ve sistem entegratörlerine, internet üzerinden başlıca tüm PLC tedarikçilerinin sunduğu PLC'lerden ThingWorx platformuna kolay ve güvenli veri entegrasyonu gerçekleştirme olanağı tanır. Bu entegrasyon sayesinde, PTC partnerleri ve müşterileri kendi pazarlarına göre kişiselleştirilmiş son teknoloji makine servisi çözümleri uygulayabilmektedir. 

"Uzaktan makine bağlantısı HMS Ağları için çekirdek bir pazar" diyor HMS Başkan Yardımcısı ve Amerika Kıtası Genel Müdürü Kevin Knake. “Kanıtlanmış Ewon Flexy ve Talk2M çözümlerimiz aracılığıyla ThingWorx için güvenli ve kullanıma hazır makine bağlantısı sunuyor olabidiğimiz için heyecanlıyız. Bu sayede müşterilerimize pazar lideri niteliğinde hizmet çözümleri sunabilmeleri için belirgin bir yol açıyoruz. Asset Advisor de dahil olmak üzere tüm ThingWorx hizmetleri, makine OEM müşteri tabanımız için büyük bir değer yaratma potansiyeline sahip."

"HMS Networks'ün ThingWorx Ready programının bir parçası olması bizim için sevindirici oldu. HMS’nin ThingWorx için sunduğu yeni Ewon Flexy uzantısı, ThingWorx kullanıcılarının makine verilerini entegre etmeleri için yeni olanaklar sağlıyor ”diyor PTC Stratejik Ortaklıklar Kıdemli Başkan Yardımcısı Jonathan Kateman. "Teknoloji ortakları ağımız, müşterilerimize ve ortaklarımıza IIoT çözümleri için değer katabilecek ve iş değeri elde etme süresini hızlandırmaya yardımcı olabilecek yenilikçi kaynaklar sunmamızı sağlıyor."

HMS'nin ThingWorx çözümü ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için ilgili çözüm sayfasını ziyaret edebilirsiniz: https://www.hms-networks.com/solution-partners/iiot-solutions-based-on-thingworx

Daha fazla bilgi için 11 Mayıs günü Türkiye saati ile 21:00'da düzenlenecek HMS/ThingWorx webinarına katılabilirsiniz. Kayıt için:
Enabling Digital Transformation with Ewon Machine Telemetry Solutions for Thingworx Webinar

  Ask For More Information…

LinkedIn
Pinterest

Join the 15,000+ IMP followers