www.endustriweb.com
Parker News

Parker Hannifin, iki gün sürecek olan "petrol ve gaz" konulu yeni online etkinliği duyuruyor

Hareket ve kontrol teknolojilerinde dünya lideri olan Parker Hannifin, bugün, 6-7 Ekim 2021'de petrol ve gaz endüstrisine yönelik bir online fuar düzenleyeceğini duyurdu.


Parker Hannifin, iki gün sürecek olan petrol ve gaz konulu yeni online etkinliği duyuruyor

Petrol ve Gazdan Enerjiye: Değişen Dünyada Esneklik, hızla gelişen enerji dünyasını ve ilgili temel zorlukları tartışmak üzere dünyanın dört bir yanından petrol ve gaz endüstrisindeki çalışanları ağırlayacak.

Etkinliğin dört ana konusu şunlar:

  • Malzeme seçimine etki eden unsurlar: Korozyona dayanıklılık, malzeme bulunabilirliği ve metalurjiyle ilgili hususlar vb. zorluklar dâhil
  • Sıfır karbon kullanımı hedefi: Bu bölümde, emisyonların azaltılması, hidrojen uygulamaları, elektrifikasyon, yenilenebilir kaynaklar ve teknoloji transferi seçenekleri inceleniyor
  • Dijitalleşme ve verimlilik: Bu bölümde ise gelişmiş varlık yönetimi, durum izleme, önleyici bakım ve otomasyon yoluyla verimliliğin nasıl artırılacağı açıklanıyor
  • Becerilerde, eğitimde ve güvenlikte iyileştirmeler: Özellikle, endüstride güvenliği sağlamaya ve riski azaltmaya yönelik teknoloji tabanlı eğitim ve en iyi uygulamalar.

Parker, en yeni petrol ve gaz teknolojilerini çeşitli sanal fuar stantlarında sergileyecek. Fuarda ayrıca ücretsiz ve canlı sunumların yapıldığı bir eğitim alanı; petrol ve gaz endüstrisindeki çalışanların birbirleriyle bağlantı kurabileceği özel bir dinlenme alanı ve Enerji Endüstrileri Konseyi'nde kıdemli enerji analisti (Senior Energy Analyst) olan Diveena Danabalan'ın endüstri eğilimlerine ilişkin görüşleri de dâhil olmak üzere, isteğe bağlı yeni uzman içeriğinin gösterildiği bir sinema konferansı da olacak.

Parker'da Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinden sorumlu başkan (President) Joachim Guhe şunları söyledi: “Enerji endüstrisi, geçiş sürecinde; biz de bu endüstride lider konuma sahip ve büyüyen birçok şirketi desteklemekten gurur duyuyoruz.”

“Petrol ve Gazdan Enerjiye ile; emisyonları azaltma, operasyonları kolaylaştırma, üretkenliği artırma ve gelişmekte olan teknolojilerden en iyi şekilde yararlanma fırsatları da dâhil olmak üzere yeni çalışma yöntemlerini keşfetmenin önemine değinilmektedir. İki günlük fuarda, petrol ve gaz endüstrisindeki gerek yeni gerek tecrübeli temsilcileri ağırlamayı dört gözle bekliyoruz ve katılımcıların canlı eğitim oturumları, teknik tavsiyeler, isteğe bağlı dersler, endüstridekilerle tanışma vb. faaliyetlerden önemli ölçüde fayda sağlayacağını umuyoruz.”

Daha fazla bilgi edinin: https://discover.parker.com/OilGas-virtual-event-registration

www.parker.com

  Ask For More Information…

LinkedIn
Pinterest

Join the 15,000+ IMP followers