www.endustriweb.com
Red Lion

Red Lion Controls OPC Birleşik Mimarisi için Crimson 3.1'in yeni geliştirilmiş özelliklerini duyurdu

Yeni işlevler üretim bölümünden işletme sistemlerine iletişimi basitleştiriyor

Red Lion Controls OPC Birleşik Mimarisi için Crimson 3.1'in yeni geliştirilmiş özelliklerini duyurdu

Endüstriyel otomasyon ve networking için iletişim, izleme ve kontrol alanlarında küresel bir uzman olan Red Lion Controls, ödüllü Crimson® yazılımının yeni yeteneklerini duyurdu. Bunlar arasında ise gizli şifre desteği, OPC UA Geçmiş Erişimi, Google Cloud için MQTT konektörü ve tüm Crimson bulut bağlantıları için depolama ve ara belleğe alma özellikleri yer alıyor. 

Sadece önceden mevcut olan veri maddelerine erişim sağlayan diğer OPC UA istemcilerinin aksine, Crimson 3.1'in yeni OPC UA istemci sürücüsü hedef OPC UA sunucusunun veri etiketlerinin tanımlanması ve performans bilgileri gibi zengin özelliklere ulaşabiliyor.

Bu ilave işlev sayesinde, Crimson 3.1 tabanlı cihazların çoğu OPC UA sunucusu ve OPC UA istemcisi olarak hareket edebiliyor. Red Lion Controls otomasyon ürünleri yönetim direktörü Paul Bunnell, “Bu, sistem mimarisini önemli ölçüde basitleştirip, ölçeklenebilirliği artırabiliyor ve ek donanım veya pahalı yazılım özelleştirmesi gerektirmeden veri entegrasyon girişimlerini hızlandırabiliyor” diyor. “Ek olarak, OPC UA Historical Access, gerçek zamanlı ve geçmiş verilerin güvenilir, kullanımı kolay tek bir ortam kullanarak doğrudan kurumsal iş sistemlerine aktarılmasını sağlar.”

SD kartlı cihazlarda, Crimson’ın MQTT konektörleri, hedef platformla bağlantı kurulamadığında cihaz içindeki verileri tamponlamak üzere yapılandırılabilir. Bu özellik, verilerin yalnızca belleğe mi alınacağını, yoksa bir güç döngüsünden kurtulacak başka bir depolama sağlamak için cihazın SD kartının kullanılması gerekip gerekmediğinini belirmek için kullanılabilir ki bu sayede güvenilirlik ve arttırılarak sistem direnci de iyileştirilebilir.

Crimson 3.1'i hemen indirmek için www.redlion.net/crimson-31 adresini ziyaret edebilirsiniz.

OPC UA istemcileri ve sunucuları arasındaki iletişimi yapılandırmanın ne kadar kolay olduğunu görmek için Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz: https://youtu.be/5atvRaV-NQY

Red Lion Controls OPC Birleşik Mimarisi için Crimson 3.1'in yeni geliştirilmiş özelliklerini duyurdu

 

  Ask For More Information…

LinkedIn
Pinterest

Join the 15,000+ IMP followers