www.endustriweb.com
FAULHABER GROUP

1500'den fazla otoklav çevrimi mümkün

FAULHABER, başta tıbbi uygulamalar olmak üzere yeni sterilize edilebilir 2057… BA motor ailesini geliştirmiş bulunuyor. Sensörsüz varyantta, sürücüler 1500'den fazla otoklav çevrimine dayanabiliyor. Örneğin diş ekipmanı piyasemenlerinde gereken 65.000 rpm'ye kadar yüksek hızlar için optimize edilmiştir.

1500'den fazla otoklav çevrimi mümkün
FAULHABER'dan medikal uygulamalar için geliştirilmiş yeni tahrik sistemi. 2057…BA serisi Fırçasız DC-motorları FAULHABER

2057… BA serisinin motorları neme dayanıklı, paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. Geliştirme işlemi sırasında, otoklavlama sırasında yaşanan yüklere karşı direnç açısından kapsamlı bir şekilde test edildi. Bu testlere dayanarak, standart motorun otoklavda tipik olarak 1000 devirde hasar görmeden dayanabilmesi sağlanmaktadır. Sensörsüz versiyon içinse bu değer 1500 devirdir.

Otoklavlanabilir motorlar genellikle diş veya cerrahi el aletlerinin el cihazlarında kullanılır. Bu alanda genellikle çok yüksek hızlar gereklidir. 2057… BA serisi  ise 65.000 rpm hıza ulaşabilmektedir. Bu motor tipinin kullanılabileceği diğer uygulamalar ise ventilatörler gibi diğer tıbbi bakım alanlarıdır. FAULHABER'ın tüm motorları gibi, bu serinin modelleri de hacimlerine göre yüksek güç değerleri ile karakterize edilmektedir. Bu nedenle, dar kurulum durumları için çok uygundurlar. Düşük ağırlıkları, doktorların ve diş hekimlerinin genellikle birkaç saat boyunca hassas görevler yaptıkları el cihazlarında kullanım için onları biçilmiş kaftan kılmaktadır.

  Ask For More Information…

LinkedIn
Pinterest

Join the 15,000+ IMP followers