www.endustriweb.com
BRADY

Kendinden yapışkanlı etiketlerle sıcaklıkları kolayca izleyin

Brady Corporation, çok çeşitli cihazlar, ekipmanlar, makineler, raflar, kablolar ve yapılar için kablosuz sıcaklık ölçümü ve takibini mümkün kılan RFID Sıcaklık Etiketleri sunuyor. Sıcaklık algılayan esnek akıllı etiketler, bilgiye dayalı ve proaktif kararlar verebilmeniz için neredeyse her yüzeye uygulanabilir.

Kendinden yapışkanlı etiketlerle sıcaklıkları kolayca izleyin

Sıcaklıkları kolayca takip edin
Yeni RFID Sıcaklık Etiketleri, düşük maliyetli bir sıcaklık izleme çözümüdür. Uygulamalar; çevre izleme, malzeme ve ekipman izleme, soğuk zincir izleme, veri merkezi izleme, bakım ve güvenlik verileri toplama ve sera izleme uygulamalarını içerir. İnce ve esnek yapıda ve RFID özelliğine sahip akıllı etiketler enerji veya bakım gerektirmez. Ultra yüksek frekans uyumlu bir RFID okuyucu ile sıcaklık değeri ölçüldüğünde kablosuz olarak otomatik güç alırlar. Sıcaklık ölçümleri otomatikleştirilerek ISO 18000-63/64 ve ETSI standartlarına uygun bir bant genişliğinde tarayıcı ile alınır.

Neredeyse her yüzeye uygulanır
Tanımlama uzmanı Brady, sıcaklık algılayan RFID teknolojisini, araştırmalara dayanan çok çeşitli endüstriyel etiket malzemeleriyle kullanıma sunmaktadır. Bu etiketlerin sıcakta, soğukta, kirli ortamlarda, iç ve dış mekanlarda okunaklı kaldığı ve kimyasallara, temizlik malzemelerine, yağ ve yakıtlara dayanıklı olduğu testlerle kanıtlanmıştır. Çeşitli yapışkanların uygulanabildiği etiketler, pürüzsüz, pürüzlü veya tozlu yüzeylere ve düz ya da kıvrımlı yüzeylere tutunabilir.

Eksiksiz çözüm
Brady, çok çeşitli yüzeylerden sıcaklık ölçümü ve izlemesi için eksiksiz bir çözüm sunabilir. Bu eksiksiz çözüm, boş veya hazır baskılı RFID etiketlerini, bir ya da daha fazla profesyonel etiket yazıcısını, Brady Workstation etiket tasarım yazılımını ve bir RFID okuyucuyu içerir. Ürünün her bileşeni için donanım ve yazılım desteği mevcuttur.

Ürünün nasıl çalıştığını Brady web sitesinden görebilir veya This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.


Kendinden yapışkanlı etiketlerle sıcaklıkları kolayca izleyin

  Ask For More Information…

LinkedIn
Pinterest

Join the 15,000+ IMP followers