www.endustriweb.com
FAULHABER GROUP

FAULHABER webinarları – Bilginin gücüyle

Yeni şeyler öğrenin, mevcut bilgilerinizi derinleştirin, uzmanlarla konuşun. Üstelik bunu her yerden, hatta evden çalışırken bile yapmanız mümkün. Bu bağlamda FAULHABER, sürücü sistemlerindeki gürültünün iyileştirilmesi, derinlemesine uygulama bilgisi ve hatta FAULHABER Hareket Yöneticisi gibi heyecan verici konularda yeni bir web semineri serisi başlatıyor. Katılım ise ücretsiz. Sadece kayıt yapmanız gerekiyor.

FAULHABER webinarları – Bilginin gücüyle
FAULHABER, sürücü sistemlerindeki gürültünün iyileştirilmesi, derinlemesine uygulama bilgisi ve hatta FAULHABER Hareket Yöneticisi gibi heyecan verici konularda bir dizi web semineri başlatıyor. FAULHABER

Modern, mobil, çok ortamlı: webinarlar bilginizi genişletmek, uzmanlarla yüz yüze görüşmeler gerçekleştirmek veya spesifik sorunlarınız için çözün geliştirmek adına düzenlenen modern araçlardır. Bu bağlamda tahrik teknolojisi ile ilgili konular üzerine FAULHABER webinar serileri düzenlemeye başlamıştır. Her bir webinar, kişisel sorularınıza cevap bulma şansı sunarak alanında uzman kişiler tarafından yönetilmektedir. Katılımlar da doğal olarak üretsiz olup, sadece bir seferlik kayıt işlemi gerektirmektedir.

Halihazırdaki webinarlar
"Motion Controller & Speed Controller"
Bu webinar, FAULHABER'ın DC motorları, fırçasız motorları ve lineer motorlarını çalıştırmak için özel olarak tasarlanmış, kullanıcı dostu, tek eksenli konum kontrolörü olan FAULHABER Motion Controller hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler için ideal bir webinardır. Sunumu gerçekleştiren kişi aynı zamanda FAULHABER MC V3.0 neslinin geliştirilmesinden de sorumludur. Webinarda Motion Manager yazılımının canlı bir gösterimi yapılarak adım adım tipik bir FAULHABER Motion Controller (MC V2.5 / MC V3.0) kurulumunun nasıl göründüğü aktarılacak ve kişiselleştirme seçenekleriyle uygun bileşenlerin nasıl seçileceğine dair bilgilendirme yapılacaktır. Katılımcılar, FAULHABER Speed Controller veya Motion Controllers ile ilgili tüm teknik sorularını konunun uzmanıyla değerlendirme fırsatına sahip olacaklar.

"Tahrik sistemlerinde gürültüyü iyileştirme"
Titreşimler, rezonans yolları ve modları ile ilgili temel bilgilerle başlayan web semineri, seslerin ve titreşimlerin öznel algısını kapsamaktadır. Hep birlikte bir sürücü sistemindeki mekanik titreşimlerin olası nedenlerini araştıracak, uygun ölçüm cihazlarını tartışacak ve bu ölçüm verilerini seslerin nedenlerini belirlemek için nasıl kullanacağımızı öğreneceğiz. Web semineri sırasında ilgili uzmanımız gürültüyü azaltmak için var olan en iyi yöntemleri de ortaya koyacak.

  Ask For More Information…

LinkedIn
Pinterest

Join the 15,000+ IMP followers