www.endustriweb.com
Fluke Process Instruments

Fluke Process Instruments, Talep Alan Isıl İşlem Uygulamaları için Yeni Datapaq® Fırın Takip Sistemlerini Piyasaya Sürüyor

Yeni termal profil çözümleri yeni termal sızdırmaz söndürmeli bariyerleri ve IP67 dereceli veri kaydedicileri içeriyor.

Fluke Process Instruments, Talep Alan Isıl İşlem Uygulamaları için Yeni Datapaq® Fırın Takip Sistemlerini Piyasaya Sürüyor

Endüstriyel uygulamalar için kızılötesi görüntüleme ve termal profil oluşturma çözümlerinde Dünya lideri olan Fluke Process Instruments, TP6 veri kaydedicisi, termal bariyerleri ve kişiye uyumlu yazılımıyla birlikte en son Datapaq® Fırın Takip Sistemini piyasaya sürdü .

Datapaq Fırın Takip Sistemi, en zorlu üretim ortamlarında proses içinde tekrarlarla kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve proses boyunca sıcaklık verilerinin takibinin doğru ve güvenli bir şekilde sürmesini sağlar. Her sistem, kullanıcıların işlem performansını iyileştirmesine, arıza süresini azaltmasına, sıcaklık homojenliği (TUS) raporlama sürelerini ve daha bir çok yükü azaltmasına yardımcı olabilir.

Sistemin ilk bileşeni, en uzun ve en zorlu çalışma koşullarına dayanabilen Datapaq® TP6 Data Logger'dır. Datapaq TP6, 316 kalite paslanmaz çelik kasaya ve IP67 derecesine sahip olduğundan suya dayanıklıdır. Bu veri kaydedici, 10 veya 20 termokupl girişi ile mevcuttur ve baz veya asil metal termokupllarla kullanım için belirtilebilir.

En yeni termal bariyer modelleri, yüksek sıcaklıkta ısıl işlem süreçleri için idealdir ve diğerleri arasında vakum ve kontrollü atmosfer, levha yeniden ısıtma ve çözelti eskitme gibi uygulamalar dahil olmak üzere maksimum termal korumayı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Patentli yeni söndürülebilir termal bariyerler, fiber örtü ihtiyacını ortadan kaldırır. Fluke Process Instruments, ayrıca müşterinin prosesine uygun özel çözümler sunmak üzere sipariş hizmeti de sağlar.


Fluke Process Instruments, Talep Alan Isıl İşlem Uygulamaları için Yeni Datapaq® Fırın Takip Sistemlerini Piyasaya Sürüyor

Sistemi tamamlamak için Fluke Process Instruments, ham verileri eyleme dönüştürülebilir analitiklere, net kullanıcı arayüzüne, bağlama duyarlı yardım ekranlarına ve sık kullanıma başvurmayanlar için yardım seçenekleri sağlayan Datapaq Insight™ Yazılımını sunar. Üç yazılım seçeneği mevcuttur ve mobil için ücretsiz Datapaq Insight ücretsiz olarak sunulur. Bu mobil uygulama, kullanıcıların sıfırlama, indirme ve analiz etmeişlemlerini hemen fabrikada gerçekleştirmelerini ve bir termal profil çalıştırmadan önce termokuplun çalışmasını kontrol etmelerini sağlar. Gelişmiş TUS yazılımı ayrıca AMS2750 ve CQi-9 gibi endüstri düzenlemeleri için tam sıcaklık profilleri ve izlenebilir raporlar sağlar.

Fluke Process Instruments Ürün Müdürü Rob Hornsblow, "En yeni Datapaq Fırın Takip Sistemi, müşterilere söndürme ve yüksek sıcaklıklar gibi zorlu ortamlar için tasarlanmış sağlam bir çözüm sunuyor" diyor. "Kullanıcılar ister ham maddelerle ister bitmiş ürünlerle çalışıyor olsun, fırın boyunca ürün ve atmosfer sıcaklıklarının ölçülmesi, hem ürün kalitesinin hem de proses verimliliğinin sağlanması açısından kritik önem taşıyor. Datapaq, performansı ve sistem doğruluğunu artırmaya yardımcı olabilecek gerçek zamanlı, tekrarlanabilir sıcaklık verileri sağlamay, iş kesintisi süresini ve daha bir çok yükü azaltmaya devam ediyor" dedi.

"Bu yeni sistemi tasarlarken müşterilerin gerçekten ne istediğine odaklandı. Patentli söndürülebilir termal bariyerleri, IP67 dereceli bir veri kaydediciyi ve kullanıcıların her çalıştırmadan önce termokupl çalışmasını kontrol etmelerini sağlayacak Insight for Mobile uygulamasını sunmaktan heyecan duyuyoruz. ".

Yeni TP6 Data Logger ve termal bariyer modellerini içeren Datapaq Fırın Takip Sistemine artık ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek veya bölgenizdeki bir uzmanla konuşmak için bu sayfayı adresini ziyaret edin.

 

  Ask For More Information…

LinkedIn
Pinterest

Join the 15,000+ IMP followers