www.endustriweb.com
WIDIA

Widia, Alümİnyum İşleme İçİn Yenİ Talaş Kiriciyi Tanitti

AL Geometrili ISO tornalama ucu, alüminyum ve diğer demir dışı malzemelerde hassas son işlemeli tornalama uygulamaları için uygun maliyetli, genel kullanım amaçlı çözümdür.


WIDIA™, ISO Tornalama ürün programına bir AL Geometri ekleyerek küçük ve orta ölçekli işleme atölyelerine yönelik alüminyum ve demir dışı malzemelerin işlenmesi için uygun fiyatlı takımlama çözümleri sunumunu güçlendirdi. AL Geometrili kesici uç, daha fazla işleme çok yönlülüğü için kaplamasız mikro ince karbür WU10HT kalite ve PVD AlTiN kaplamalı WU05PT kalite olmak üzere iki kalitede sunulmaktadır. Her bir kalite, müşteri odaklı takım seçeneklerini artırmak için C, D, R, T ve V kesici uçlar dahil olmak üzere tüm popüler tiplerde mevcuttur.Widia, Alümİnyum İşleme İçİn Yenİ Talaş Kiriciyi Tanitti
Bir N1 Alüminyum silindirik barada VBGT-AL kesici uçla hassas son profil işleme


Çoklu kalite ve tiplerden oluşan sunumundan gelişmiş ürün çok yönlülüğüne kadar olan aralıkta AL Geometrili kesici uç ek avantajlar sağlar. Son derece parlatılmış bir talaş yüzeyi talaş akışını iyileştirir ve her kesmeden sonra talaşların daha az elle alınmasına neden olduğundan daha kısa kurulum süreleri elde edilir. Çevresel taşlanmış kesici uç ayrıca genel takım hassasiyetini artırmak ve kesme kuvvetlerini azaltmak için daha keskin bir kesme kenarına sahiptir. Güvenilir takımlama performansları sayesinde kesme kenarında talaş yapışması ve yığılması en aza indirgendiğinden, müşterilerin işlemeye daha fazla, işleme sonrası çapak alma işlemlerine daha kısa zaman ayırabilecekleri anlamına gelmektedir.

WIDIA Küresel Tornalama Ürün grubu Müdürü Anil Kumar, “AL Geometri ürün programı, farklı bileşenleri ve iş parçalarını işlerken takımlama çok yönlülüğü sunar, daha hassas ve güvenilir işleme performansı da sağlamaktadır” dedi. " Gerek takım performansına gerekse değere odaklanarak, müşterilerimizin ürünlerimizden elde ettikleri getiriyi en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı oluyoruz."


Widia, Alümİnyum İşleme İçİn Yenİ Talaş Kiriciyi Tanitti
AL Geometrili kesici uç ürün programı, ürün çok yönlülüğünü geliştirerek çoklu kaliteler ve tipler sunar

Çok yönlü, güvenilir ve uygun maliyetli – AL Geometri, başta özellikle alüminyum olmak üzere çeşitli demir dışı malzemeler içeren iş parçası malzemelerini işlerken daha düşük kesme kuvvetleri, daha uzun takım ömrü ve daha fazla takımlama verimliliği arayan müşteriler için genel kullanım amaçlı bir çözümdür.

Yeni AL kesici uçlar ve diğer WIDIA metal kesme takımları için siparişler, herhangi bir WIDIA yetkili Satıcı ve Dağıtımcı iş ortağı aracılığıyla verilebilir

AL Geometri ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.

  Ask For More Information…

LinkedIn
Pinterest

Join the 155,000+ IMP followers