www.endustriweb.com
FAULHABER GROUP

Una herramienta útil para todos los desarrolladores

FAULHABER Drive Calculator, geliştiricilerin inanılmaz kısa bir sürede spesifik bir uygulama için uygun tahrik sistemini bulması üzere geliştirilmiş harika bir araçtır. Hem kullanımı kolaydır, hem de fonksiyoneldir. Modern ve anlaşılır arayüzü optimum kullanılabilirlik hesap edilerek tasarlanmışken, pek çok diğer yardımcı araç ipuçları da detaylı bilgiler sunar.

Una herramienta útil para todos los desarrolladores
FAULHABER Drive Calculator © FAULHABER

GELİŞTİRİCİLER İÇİN YARARLI BİR ARAÇ
Program, daha hızlı hesaplama için yaygın ortalama değerlere sahip genel ön ayarları kullanır. Elbette varsayılan ayarlar, ortam sıcaklığı, besleme gerilimi veya kullanılabilir alan gibi bireysel ihtiyaçlara göre de ayarlanabilir.


Una herramienta útil para todos los desarrolladores
FAULHABER Screen Drive Calculator © FAULHABER

Uygun çözümler kullanıcıya açık bir sonuç listesi halinde sunulur. Kullanıcı sonrasında bu listeyi daha da güçlü filtreler kullanarak istediği kadar daraltabilir. FDC şu an iççin yedi tahrik tipinin ve iki çalışma modunun hesaplamasını yapabilmektedir.

Her tahrik sistemi için oluşturulan detay sayfası, hesaplanan termal değerleri ve performans diyagramlarının yanı sıra diğer önemli bilgi ve verileri de gösterir. Bunu benzersiz kılan ise kullanıcının değerleri anında değiştirebilmesi, yeniden hesaplatıp hemen gösterebilmesidir. Hesaplamaya ek olarak, tahrik sistemini tamamlamak için uygun kontroller de görüntülenir. Sonunda ise kullanıcı seçilen çözümleri PDF olarak indirebilir veya doğrudan çevrimiçi olarak talep edebilir.

 

  Ask For More Information…

LinkedIn
Pinterest

Join the 155,000+ IMP followers