www.endustriweb.com
Seco Tools

Seco'nun yeni TP3501 Kullanılmış Kenar Algılama özelliğine sahip güvenilir kalitesi

Seco Tools, Duratomic teknolojisine dayanan TP kalitelerini optimum uygulama güvenliği sağlayan yeni bir kalite olan TP3501 ile genişletti. Yeni kalite ağır darbeli işlemelerde, çok dengeli olmayan tezgahlarda, küçük iç çap işlemelerin olduğu, parça boyutu veya şekli nedeniyle zayıf bağlantıların olduğu çelik tornalama uygulamaları için idealdir.

Seco'nun yeni TP3501 Kullanılmış Kenar Algılama özelliğine sahip güvenilir kalitesi
HQ_IMG_TP3501

TP3501 kalitesi TP2501, TP1501 ve TP0501'e katılarak çelik tornalama kalitesi portföyünü tamamlıyor ve Seco'nun en yeni Duratomic kaplama teknolojisine dayanan kaplamaları ile spesifik kesme malzemeleri ve uygulamalarında yüksek ve güvenilir performans sunuyor. Seco tarafından 2007 yılında sektördeki ilk dokulu,  Al2O3  tabanlı kaplama olarak piyasaya sürülen Duratomic teknolojisi, kaplama bileşenlerini atom seviyesinde kontrol ederek daha iyi mekanik ve termal özellikler sağlamaktadır. Bu teknoloji, tokluk ve sertlik arasındaki hassas dengeyi sağlayarak performansı artırmaktadır.

Yeni TP kalite, Seco'nun KENAR BİLGİSİ kavramından doğmuştur. Bu kavramda; kapsamlı yüksek performanslı uç deneyimimiz ve bilgilerimiz bir araya getirilerek tüm kesme kenarlarının işe yaraması sağlanmaktadır. Kalitede, kullanıcının bir kenarın kullanılıp kullanılmadığını hemen tespit ederek fireyi azaltmasını sağlayan Krom renkli Kullanılmış Kenar Algılama özelliği vardır.

Kapsamlı TP3501 ürün çeşitlerinde çok farklı geometrilere sahip 400 uç bulunmaktadır ve geniş uygulama alanı olan M6 bunlardan biridir.

TP3501 ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için lütfen yerel Seco temsilcinize başvurun veya şu adresi ziyaret edin:
https://www.secotools.com/en/Global/Products/Turning/General-Turning/New-Duratomic-TP3501/

  Ask For More Information…

LinkedIn
Pinterest

Join the 15,000+ IMP followers