www.endustriweb.com
Seco Tools

Seco, Uzun Boy Tornalama Kabiliyetlerini Steadyline®Takımlama Sistemiyle Derinleştiriyor

Seco Tools, uzun erişimli tornalama ve baralama kabiliyetlerini ünlü Steadyline® titreşim sönümleme torna/delik baraları ve bunların ilgili kafalarından oluşan serisine yaptığı eklemelerle genişletiyor. Bu yeni ürünler arasında 25 mm (1.00 inç) çapında, Steadyline® baralar, GL25 tornalama kafaları, 100 mm (4.00 inç) çapında Steadyline® baralar ve Steadyline® baralar için çeşitli kaba ve hassas baralama kafaları bulunmaktadır.

Seco, Uzun Boy Tornalama Kabiliyetlerini Steadyline®Takımlama Sistemiyle Derinleştiriyor
HQ_IMG_Steadyline_Range_GL_Heads.jpg

Steadyline® tornalama baraları, hem küçük hem de büyük boyutlu deliklerde 10xD'ye kadar derinliklerde kolay tornalama ve baralama için sektörün en etkili titreşim sönümleme sistemini kullanır. Sistemin pasif/dinamik titreşim sönümleme özelliği, titreşim sönümlemesini en üst seviyeye çıkarmak için takım tutucu baranın içindeki sönümleyici kütlenin yanı sıra kısa, kompakt kesici kafalar kullanır. Böylece delik çapının 10 katına kadar uzunluktaki takımların titreşim gürültüsüne veya iş kesintilerine maruz kalmadan kullanılması sağlanır.

Kullanıcılar, Steadyline® sayesinde tornalama ve baralama kafalarını eşsiz Seco GL bağlantısını kullanarak hızlıca ve kolayca değiştirebilirler. GL bağlantısı, 5 mikron merkezleme hassasiyeti ve tekrarlanabilirliğin yanı sıra gerekirse 180° ters bağlanma kabiliyeti ile kafaları Steadyline® baralarına hızlı ve tam olarak monte eder.

6xD, 8xD ve 10xD derinlikler için 25 mm (1.00 inç) çaplı baralara sahip GL25 iş parçası tarafı bağlantısında Seco-Capto™, HSK-T/A ve silindirik saplı tezgah tarafı arayüzleriyle birlikte en derin takım kullanım boyu için karbürle takviye edilmiş baralar bulunmaktadır.

16 adet yeni GL25 tornalama kafası; DN..11, CC..09, DC..07, DC..11, TC..11 ve VB..11 uçlarla birlikte genel tornalama, kanal açma ve ters baralama gibi uygulamaları hedefler.

Daha büyük 100 mm (4.00 inç) çaplı baralarda mevcut GL50 tornalama kafalarının yanı sıra BA-GL50 adaptörleri üzerinde Jetstream Tooling® yüksek basınçlı soğutma sıvısı teknolojisi bulunur.

BA060 ve BA080 tezgah tarafı arayüzlerine sahip baralama kafaları, 66 - 115 mm (2.60 - 4.53 inç) arasındaki çaplarda kaba ve hassas baralamaya olanak sağlar.

Steadyline® eklentileri hakkında daha fazla bilgi için yerel bir Seco temsilcisine başvurun veya Steadyline® ürün sayfamızı ziyaret edin.

  Ask For More Information…

LinkedIn
Pinterest

Join the 15,000+ IMP followers