www.endustriweb.com
Seco Tools

Seco Double Quattromill® 14 Düşük Beygir Gücüne Sahip Tezgah Performansını En Üst Düzeye Çıkarıyor

Yeni Seco Tools Double Quattromill® 14 freze, düşük beygir gücüne sahip tezgahlarla çalışan atölyelerin yüzey frezeleme işlemlerini en üst düzeye çıkarmalarını sağlar. Yüzey frezeleme kafası, düşük maliyetin yanı sıra kaba, yarı finiş ve finiş işleme operasyonlarında daha büyük kesme derinlikleri için 8 kesme kenarlı, çift taraflı uçları kullanır. Seco, Double Quattromill® 14 frezesini, daha yüksek beygir gücü ve tork özelliklerine sahip büyük tezgahlar için ideal Double Quattromill® 22 frezenin küçük hali olarak tasarlamıştır.

Seco Double Quattromill® 14 Düşük Beygir Gücüne Sahip Tezgah Performansını En Üst Düzeye Çıkarıyor

HQ_IMG_Double_Quattromill_14_white_20186034.jpg

Double Quattromill® 14, 6 mm (0.236 inç) ve 8 mm (0.315 inç) değerine kadar kesme derinlikleri için 45° ve 68° giriş açılı frezelerle piyasaya sunulmuştur. İş parçasının, zayıf ya da dengesiz bağlama koşullarında başarı gösteren 45°'lik giriş açısı, daha iyi talaş kaldırma ve daha yüksek ilerleme oranları sağlar. 68°'lik giriş açısı, 45°'lik açıyla aynı boyuttaki hayali daireye sahip (I.C.) uç ile yüksek kesme derinliklerine ulaşır ancak yan duvarlardan veya fikstürden kaçınmak için 45°'lik açıdan daha iyi boşluk sağlar. Standart teğet uç bağlamalı tip yüzey frezelerindeki uçlardan farklı olarak Double Quattromill® 14, daha düşük kesme kuvvetleri için son derece serbest kesme sağlayarak hem tezgahın daha düşük güçle çalışabilmesini sağlar hem de takım ömrünü uzatır.

Double Quattromill® 14 freze gövdeleri, sabit uç yuvalı ve kasetli, standart veya yakın ağız aralıklı ve metrik veya inç versiyonlarında sunulmuştur. Seco, gelişmiş talaş kontrolü ve boşaltmasının yanı sıra yüksek dayanıklılık sağlaması için Double Quattromill® 14'ün talaş kanal yüzeylerine yeni yüzey dokusu teknolojisini de uygulamıştır.

Double Quattromill® 14 farklı kenar ve kalite seçeneklerine sahip üç uç çeşidi sunar. ME10 geometrisi, titanyum ve paslanmaz çelik gibi yapışkan malzemelerle kullanılır. M10 geometrisi, yapışkan malzemeler, bazı takım çelikleri ve süper alaşımlarla mükemmel sonuçlar verirken düşük beygir gücü seviyelerinde azaltılmış kesme kuvveti için daha keskin kenarlar ve daha küçük koruma pahı yüzeyleri içerir. M16 geometrisi çelik, takım çelikleri ve dökme demir gibi abresif malzemeleri işlerken bu geometriler arasından en iyi kenar korumasını sağlar.

Double Quattromill® 14 hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bölgenizdeki Seco temsilcisine başvurun veya Double Quattromill® 14 ürün sayfamızı ziyaret edin.

  Ask For More Information…

LinkedIn
Pinterest

Join the 15,000+ IMP followers